background
KURUMSAL PDF Yazdır E-posta

AG YAPI olarak, yüksek kalitede malzeme ve işçilikle inşa ettiğimiz projelerle lüks ve konforlu yaşam alanlarına imza atmaktan onur duyuyoruz.

Yeni yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde hep çok seçici olduk. Saygın ve seçkin müşterilerimize ''yüzük taşı gibi değerli'' en özel lokasyonlarda en yeni teknolojiyle, en kaliteli ürünler sunmaya gayret ettik. Mükemmeliyetçi yaklaşımımızla proje geliştirdiğimiz sokağa, semte, bölgeye hep değer kattık. Ülkemizin çehresini değiştiren modern ve prestijli yapıları hayata geçirmek sektörde AG YAPI’ yı ayrıcalıklı bir konuma yükseltti.

AG YAPI Yönetim Kurulu Başkanı olarak şunu açık yüreklilikle belirtmeliyim ki; başarı hikayemizin iki temel dayanağı bulunmakta. Çalışanlarımızın bize olan inancı, başarma azimleri ve en önemlisi müşterilerimizin güveni…

Bizimki gibi çetin bir iş kolunda, takım ruhu ve dayanışma üretim kalitesini artırırken işin tamamlanma süresi kısaltmakta. Nitelikli iş gücünün yaratılması, geliştirilmesi ve ahenkle bir arada çalışması bizim için başarının püf noktası.

Sevgi ve saygılarımla,

Ahmet GÜLAÇ

Yönetim Kurulu Başkanı